top of page
LogoObszar roboczy 7.png
WNĘRZA1
Nowoczesny miejski Interior Design

WNĘTRZA

Przygotowujemy projekty wnętrz prywatnych, publicznych oraz urbanistycznych. Plan działań w każdym zakresie, w zależności od zapotrzebowania - od projektu koncepcyjnego, przez projekt wykonawczy aż po koordynację realizacji. Dostosujemy się do Twoich potrzeb i budżetu.

MEBLE1
Annabelle Minerals.png

MEBLE

Jednymi z naszych klientów są znane na całym świecie sklepy i salony odzieżowe. Wyposażenie sklepów w meble jest więc dla nas główną domeną, do której starannie się przykładamy i na bazie zebranego doświadczenia jesteśmy w stanie projektować i tworzyć meble najlepiej dostosowane do potrzeb klientów. Sklepowe meble pełnią ważną funkcję zarówno pod kątem marketingowym, czyli pozytywnym oddziaływaniem na kupujących poprzez odpowiednią prezentację przestrzeni i produktów, oraz mają za zadanie ułatwić pracownikom poruszanie się po sklepie.

webpc-passthru (9)_edited.jpg

WITRYNY SKLEPOWE

Przykuwanie uwagi klienta poprzez realizacje witryn sklepowych jest przez nas traktowane priorytetowo, z należytą starannością. Dlaczego? Ponieważ są one pierwszą linią kontaktu marki, bądź firmy z klientem detalicznym. To również idealne rozwiązanie, które pozwoli przyciągnąć uwagę konsumenta, zachęcić go do odwiedzenia sklepu, a co za tym idzie zapoznania się z asortymentem i ostatecznym zakupem. Pamiętajmy, że aby zainteresować klienta w dzisiejszych czasach potrzeba czegoś więcej niż samego produktu.

bottom of page